TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

инжинеринг мома 👷 @zhpcpkshhh
#reach: 42305   ( 740rd )
#followers: 1812   ( 1745th )
#1
леле како ме нервира коа ќе ми рече некој, де не се нервирај!
11ReTweets29Favorites·Details
#2
како беше она ако те чеша газот те пцуел некој, Не туку не ти е измиен! 😂😂😂
3ReTweets11Favorites·Details
#3
го прашувам едно деденце у бус, дане сакате да станам да седнете а тој љубезно: Седи си девојко, штеди ги нозете :) #љубезност
3ReTweets11Favorites·Details
#4
моментот коа ќе се наежам од допирот на неговата брада и мојот врат, од една обична прегратка!
3ReTweets10Favorites·Details
#5
љубов, што е тоа?! се купува ли со пари?! се молат за одговор да се јават спонзорушите
4ReTweets7Favorites·Details
#6
пази што посакуваш, може ќе ти се исполни!
3ReTweets6Favorites·Details
#7
барем една вечер да заспиев у нормално време за спиење
2ReTweets9Favorites·Details
#9
од кога неам бакнато човек, т.е. неам ни гушнато додуша коа ќе размислам два пати!
2ReTweets8Favorites·Details
#10
и официјално по n-тиот неуспешен пат Бетиане се надевам ќе се откаже од желбата за градоначалничкиот ТРОН (како шо го нарече тој на дуелот)
2ReTweets6Favorites·Details
#11
она коа ќе ослабеш и сите се као леле ослабена сиии, а ти НЕЕЕ така ви се чини! глумиш лудило хаха
2ReTweets6Favorites·Details
#12
абе каци ти?! 😂 https://t.co/5c8xmAtPnj
1ReTweets9Favorites·Details
#13
ни ебаа матер цел ден без парно, не мислат на тоа дека некои луѓе немаат со кого да се гушкаат!!! #дискриминација за синг луѓето не е фер
1ReTweets8Favorites·Details
#14
абе овие шо се средени од глава до пети, со шминки фризури, нокти абе со све, освен што се средуваат праат нешо друго у животот или послабо?
1ReTweets8Favorites·Details
#15
Depeche Mode - It's No Good https://t.co/so6c0eqz8D via @YouTube
1ReTweets7Favorites·Details
#16
аке не за друго ме бидува за актерка, како добро глумам дека сум среќна уф не знаеш!!!
1ReTweets7Favorites·Details
#18
утре ќе идам сама у кино и сама ќе се вратам!
1ReTweets6Favorites·Details
#19
не ми е јасно као може само да се плука и навредува, изглеа само у тоа се најдобри, мн јака специјалност... ах бре македонче дај отвори очи!
1ReTweets5Favorites·Details
#20
ја си имам симпатија, а он си има девојка!
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Еск0барeskobar_od_sk19
2Бен Квик🔫prilepcanecot12
3Ајван™golem_ajvan10
4The D Jthedjmkd9
5MAKEDONjastitaanie8
6Waiterwaitermkd8
7навивачmkdpece8
8Nikolanekojnikola8
9Mangoran_man7
10Премиерката 👑bellareginab6