TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Black Taxi 🚓 @zmejodrom
#reach: 69912   ( 285th )
#followers: 5206   ( 487th )
#1
И на жените не им е лесно. Или наоѓаат сељак или некој шо брзо свршува.
20ReTweets61Favorites·Details
#2
Македонија у две слики

🚗🚘🚗🚘🚗🚘🚗🚘 https://t.co/Vpe8wEI2i5
14ReTweets49Favorites·Details
#3
Многу ми се смешни луѓево шо го фураат Амстердам, Ротердам.. демек многу поштуваат чистота, точаци. А ниту имаат, ниту возеле точак 5км, а пепељарата ја тресат од тераса кај комшијата на гелендер 🤣🤣🤣🤣🤣
13ReTweets46Favorites·Details
#5
Отиде цел тл у пичку матер, само хејтање. Опрај-те-се!
9ReTweets23Favorites·Details
#7
благо makes me lose my mind
9ReTweets16Favorites·Details
#8
- маче дојдов јас, пред куќа сум ти
- леле срце сеа искачам, а со кола си?
- да да го глеаш црвеното ферари?
- лелеее
- епа ладата позади
6ReTweets16Favorites·Details
#9
Најсмешниот момент ми е што автобусов е постар од пола твитерџики што твитаат порно у трета смена 🤣 https://t.co/zLEPFCLJkp
6ReTweets14Favorites·Details
#10
Неам пари
Неам пар
Неам па
Неам п
Неам
Неа
Не
Н
СЕКОЈ ЕБАН ВИКЕНД НА ШОПИНГ У СОЛУН!!!!!
4ReTweets14Favorites·Details
#11
Шо е со пикници у Парк.. сериозно носите даски за сечење леб у ранците да ви ебам хипстерите
1ReTweets21Favorites·Details
#12
Ја би аеродромот да се вика Никола Груевски поради причината-неповратни карти за у странство!
5ReTweets9Favorites·Details
#13
Ви одговараат папучари што ќе ви трчаат по газињата, затоа јадете лајна дека нема прави мажи
3ReTweets13Favorites·Details
#14
Више не пијам
Више ќе пијам
3ReTweets11Favorites·Details
#15
Некој мајстор напраил апликација за ,,мајнање биткоини од мобилен", ја симнале пола свет, им ги украл и ја укинал апликацијата.

Гг
2ReTweets13Favorites·Details
#16
- ,,Сакам да бидам слаба покрај некој"

А типката напукала 90 кила
1ReTweets13Favorites·Details
#17
За сите осамени https://t.co/7jhDZIiRyx
2ReTweets9Favorites·Details
#18
Уопште не ми е срамота да и кажам на некоја дека ја глеам само за дупење
3ReTweets6Favorites·Details
#19
- како се викаш?
- Маца
- да те прскам на фаца
1ReTweets10Favorites·Details
#20
*и го вадиш на Лила да го лапне*

Лила: кажи дали подмудата важи?
2ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1balerinatacentarska_picka13
2Tom is Loveegodollaric8
3Омај(ФАЌИН)гад!0majgad7
4Г.Влатко Вердерvlatko_werder6
5♡ Лøлита ♡m_kynthia5
6Марanglicankata5
7🐇tiliaiv5
8dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_15
9Viko von Dromvikohyeah4
10Sasho Andonovdr_koljo3