TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

МиТекна @zszatoa
#reach: 2233   ( 3647th )
#followers: 1871   ( 1683rd )
#1
Она кога ке ти каже маж ми штемува ај земи ме да се плеснеме. https://t.co/7ljAnrd2Am
2ReTweets0Favorites·Details
#2
Она кога мислиш дека си ја победила вистината..она кога мислиш дека времето ке врати долг...Не!
Да причамо мало о марихуани као семејни лек
1ReTweets1Favorites·Details
#3
Она кога ке ти побара пари за да купи ствари... https://t.co/HnF5jVNdSi
1ReTweets1Favorites·Details
#5
Сакаше болка и да си КУЧКА..
Ке бидеш КУЧКА! https://t.co/0SRIQHX0Rp
1ReTweets0Favorites·Details
#6
Перепутка трета смена ...😉. Мажена ебачица и спонзоруша.! https://t.co/WKBIxYQYwS
0ReTweets3Favorites·Details
#7
Фантазија на една ...спонзоруша и дно .. https://t.co/GnkWsSsDeQ
1ReTweets0Favorites·Details
#8
Опушти се и диши длабоко
0ReTweets2Favorites·Details
#9
Трета смена https://t.co/MqUdJi3uIX
0ReTweets2Favorites·Details
#10
@gorge_kocev Јбг. Ти си модерен имаш модерен тел јас неАм. А шО е важно м?
0ReTweets1Favorites·Details
#11
Перепутка ..Попова Кула плеше .. https://t.co/P8jy2CWXE4
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@Dr_Safarafov Ке има и видео 😉..наскоро..како една мажена дроља лаже и наплака
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@Dr_Safarafov Лека полека ..тивка вода брег рони..дрољата ме украде и зарази
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@Dr_Safarafov Може да ја има кој сака радодајка е мераклика се плеска со млади женетити колеги само да имаш кеш
0ReTweets1Favorites·Details
#15
Приборот на Перепутка..сака да се врзува и да се плеска силно. https://t.co/MibXaCe2Gj
0ReTweets1Favorites·Details
#16
Будва М ? Мераци А? Морски плодови А? Само полека ама сигурно. https://t.co/tKFrVFWFQg
0ReTweets1Favorites·Details
#17
Нокно капење па плескање..мигови за паметење. Да, ке се паметат! https://t.co/PsDf6rs8QP
0ReTweets1Favorites·Details
#18
Во секое поштенско сандаче Дедо Мраз честитки ке прати со гратис ЦД 😉за почеток!
0ReTweets1Favorites·Details
#19
И коли да менуваш џабе е ..☺
0ReTweets1Favorites·Details
#20
Какви се тие родители што конзумираат марихуана а државата дава стипендија за школување, ЖИВОТ? М?..и замисли .ДА ке вештачиме конзумирање!
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Диме помалиотdr_safarafov5
2вина невинаnalutilus4
3Прееманципирана 👑perfectlyslow3
4Octoberauuttumn2
5Blue angelsiniot_angel2
6Поглиачиsmoothmanmk2
7GorgeKocevgorge_kocev1